Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše fenka Daphne se narodila 29.6.08 v CHS Bismilláhi v Olomouci. Maminka se jmenuje Aisi Ray d´or a tatínek Koriander v.d.Beerse Hoeve
Sestřičky z vrhu D : Drusilla a Diddle
Bratříčci : Domingo, Damian Vito a Desperado
Daphinka je naše "bílé zlato" - whitegold.
Je to krásně sněhová fenečka a v červenci 08 jsme si ji odvezli k nám na jižní Moravu ( Moravská Nová Ves ) kde má svého psího kamaráda jorkšíra Mufa a mainského mývalího kocoura Hasana a obyč.domacího kocoura Murphyho.
Žije v rodinném domku se zahradou a psí boudu má jen, když jsme v práci a je sama. Má ráda společnost a taky postel.
Do budoucna ji chceme pořídit stejně velkou kamarádku, buď flat coated retrívr ( black and white )nebo nějaké její štěňátko.
V 1 roce : váha : 32kg
             výška : 55cm
             ČLP/GR/12914
              zuby : plnochrupá
Je hodně žárlivá, mírné povahy, přátelská, každého ráda vítá, někdy blázní - skáče, je to mazel. Hárat začala v 11.měs.
Při výcviku má sklon k lenosti, rychle se unaví, ale je učenlivá.
Daphne je člen rodiny, je miláček všech, dělá nám jen radost a s ní se také učíme. Jsme již členy KCHLS . V září se chystáme na RTG kyčlí a na podzim nějakou tu výstavu. Do budoucna bychom si chtěli založit chovnou stanici.
Děkujeme za ní paní Katce Kolečářové z CHS Bismilláhi a také za mnoho užitečných rad, kdykoliv napíšu, tak odpoví a poradí. Také i Libce Kolesíkové z CHS Shanti Navaro z Vel. Němčic, kde to máme blíž a 2x jsme zatím navštívili jejich Shanti školku. Rovněž jí děkujeme za rady a za čas a také panu M. Horáčkovi, který nám pomáhá s výcvikem.
Co se týče stravy, tak zpočátku dostávala granule Eukanuba a pak a nyní Royal Canin.
Nyní se chystáme na zkoušky OVVR, ale je to pro nás složité a nevíme, jak to zvládneme, protože momentálně máme méně času, tak uvidíme.
Za chvíli si budeme vybírat budoucího ženicha pro naši Daphne, nejlépe nějakého smetanového...